творча група "ГУМАННА ПЕДАГОГІКА"


Працюю у творчій групі вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавського району "Гуманна Педагогіка".
Була створено і опубліковано у 2018 році посібник «ТВОРЧЕ МИСЛЕННЯ І СУЧАСНІ МЕТОДИ ЙОГО ФОРМУВАННЯ У ШКОЛЯРІВ ЗА ДОСВІДОМ ШАЛВИ АМОНАШВІЛІ» за матеріалами творчої групи вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавського району.
методичний посібник
"Творче мислення і сучасні методи його формування
у школярів за досвідом Шалви Амонашвілі"

У 2014 році на навчальному семінарі у Києві познайомилась із Шалвою Олександровичем Амонашвілі. Активно використовую його методи роботи у власній практиці.


Відвідала чотири семінари по Гуманній педагогіці.

  • Навчальний семінар «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно-орієнтованої освіти на засадах Гуманної педагогіки» у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова в місті Києві 16-18 січня 2014 року.

День 1.  «Теоретичні засади Гуманної педагогіки» Ш.О.Амонашвілі:
- вселенські закони розвитку;
- тайни слов’янської азбуки;
- уроки-подарунки;
- уроки математики «Симфонія чисел».
День 2. «Гуманна педагогіка в дошкільних навчальних закладах» П.Ш. Амонашвілі  та «Теоретичні засади гуманної педагогіки» Ш.О.Амонашвілі:
- дитячий садочок Басти-Бубу;
- розвиток мовлення у 1 класі;
- уроки «Мудроречия» у початковій школі.
День 3. Презентації досвіду вчителів експериментальних шкіл і вихователів дошкільних навчальних закладів.

  • Авторський семінар Шалви Олександровича Амонашвілі та Паати Шалвовича Амонашвілі у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова в місті Києві 16-20 січня 2015 року.

День 1  "Наша душа небесного происхождения"
День 2 «Мы  все родом  из  детства»
День 3 «Он уже живёт»
День 4 «Силы познания»
День 5 «Мы - соработники у Бога»

  • ХІ Всеукраїнські Педагогічні Читання з Гуманної педагогіки «Полюбіть майбутнє – крила виростуть» у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова міста Київ 15-16 жовтня 2016 року.



  • Була слухачем XII Всеукраїнських Педагогічних Читань «Сім’я – лоно культури людства» у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова в місті Києві 16-17 грудня 2017 року.

День 1 Майстер-клас академіка Ш.О.Амонашвілі. Робота творчих майстерень: «Духовні закони сім’ї в творах В.Сухомлинського»і «Я свідома частка Всесвіту людей. Спадщина Олекси Тихого»

День 2 Майстер-клас Вікторії Бак «Пам’ять роду та світло майбутнього в спадковій інформації людини».
Робота 7 творчих майстерень і 7 майстер-класів , а також виступи педагогів-новаторів і науковців на
«Сузір’ї педагогічних ідей».


8-10 червня 2018 року відвідала IV Львівський фестиваль Гуманної педагогіки «Сім’я – лоно культури людства».

День 1: культурно-екскурсійний
День 2 і 3: пленарні засідання, рубрики «Віночок національних традицій сімейної педагогіки» та «Сімейні історії», майстер-класи, тренінги, творчі майстерні.
Знайомство з Марією Чумарною, Вікторією Бак, Станіславом Круком, Валентиною Матяшук, Анною Богосвятською, Осмиром, Мирославом Дочинцем, Наталією Ворок…

На фестивалі відбулася презентація книги «Діти з Богом розмовляють», до якої включені твори моїх дітей: Степаниці Максима, Верхоли Михайла, Перелюка Захарія, Яременко Анастасії, Любивого Тимура, Лакеєнка Артема, Оливенків Данила і Дениса.

книга ДІТИ З БОГОМ РОЗМОВЛЯЮТЬ
У 2016 році під час проходження курсів підвищення кваліфікації у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського написала випускну роботу по педмайстерності на тему "Гуманістична спрямованість як найголовніша характеристика майстерності вчителя", де виклала теоретичні засади гуманної педагогіки та її технології: "образ буквиць" та "образ слів".
Випускна робота по педмайстерності
"Гуманістична спрямованість як найголовніша
  характеристика майстерності вчителя"

технологія ОБРАЗИ БУКВИЦЬ

Виховний захід
Урок української мови у 3 класі