пʼятниця, 24 липня 2020 р.

Готуємося до 1 класу   

1. Ранець. Більшість речей для навчання ми будемо зберігати в класі. Тому слід надавати перевагу невеликим легким вологонепроникним моделям з ортопедичною спинкою, зручною ручкою, міцно пришитими ремінцями, довжина яких регулюється. Бажано, щоб збоку було місце для пляшки з водою.
2. Пляшечка для води. 500-750 мл. Це обов'язково! Воду краще попередньо заморозити та розморозити до кімнатної температури. Солодкі та газовані напої на уроці краще не пити.
3. Спортивний костюм, кросівки, кеди. Початок осені та кінець весни - заняття на вулиці, тому бажано мати 2 види взуття. Потренуйтеся швидко вправлятися зі шнурками, якщо взуття не на липучках.
4. Сумка для взуття та спортивного костюма.
5. Пенал краще м'який, на блискавці, щоб відкривався як книжечка та мав гумки (резинки) для фіксації приладдя.
6. Простий олівець ТМ (4-6 шт.), підстругачка (чинка), гумка (ластик), лінійка на 15-20 см.
7. Ручка (6-8 шт.) кулькова ергономічної форми, щоб рука не так швидко втомлювалася (тригранний корпус), краще без автоматичного механізму подачі стержня, без декоративних прикрас, писальний вузол має м'яко рухатися, роблячи рівну та плавну лінію. Колір пасти синій та зелений.
8. Зошити на 12 аркушів у клітинку (10 шт.) та похилу (косу) лінію з додатковою міжрядковою лінією (10 шт.). Уважно вибирайте якість паперу. Не завжди дорогі зошити відповідають вимогам. Папір має бути не яскраво-білий, не глянцевий та не надто гладкий. Клітинки та лінії мають бути добре видимі, щоб зменшити навантаження на зір.
Тематичні зошити з друкованою основою без узгодження з учителем краще не брати.
9. Папка для зошитів. Компактна та міцна.
10. Обкладинки для зошитів та підручників. Дуже зручно обгортати підручники прозорою самоклеючою плівкою.
11. Закладки для книг краще магнітні або стрічки, які можна пришити до книги.
12. Приладдя для мистецтва
- альбом для малювання, папір для акварелі;
- кольорові олівці;
- фломастери; 
- фарби (акварель та гуаш);
- пензлики нейлонові круглої форми трьох номерів (великий, середній, тонкий);
- стакан-непроливайка;
- палітра;
- кольоровий картон та папір (краще двосторонній); 
- картон білий;
- клей з пензликом та клей-олівець;
- ножиці дитячі (безпечні, зручні та якісні);
- пластилін;
- дощечка та стека для пластиліну.

пʼятниця, 20 березня 2020 р.

День ЩАСТЯ

Усіх з днем ЩАСТЯ. Який потужний енергетичний імпульс ДОБРА і СВІТЛА ми посилаємо у ВСЕСВІТ, бажаючи ЩАСТЯ!
На світі існує невидима сила. Вона є водночас зброєю та лікарем. Вона здатна змінювати світ та зцілювати душі. Я говорю про слово. СЛОВО — одне з найвищих і найпотаємніших скарбів людства! Це ОБРАЗ, спогад. Що несе у собі позитивний чи негативний заряд енергії, і тому здійснює на нас величезний потужний вплив. Вважаю, що дітям цей закон Всесвіту потрібно розкрити обов’язково ще у початковій школі. ОСВІТА – чарівне слово, яке утворилося від слова СВІТЛО. Отже, чим більше освічених людей у світі, тим світліше і чарівніше наше життя! Але що таке правильна освіта? Є ще одне чарівне слово – «образование», яке пішло від слова ОБРАЗ. Сформувати правильні ПРАВДИВІ образи у душах дітей – обов’язок кожного, хто назвав себе учителем. Ця презентація для правдивих УЧИТЕЛІВ.

https://drive.google.com/open?id=1ohQb_iBDl-lGdPcvh26sWPh-2iB-YfkEV2BF137WIU4
Презентація "ОБРАЗ СЛОВА"